ok
ok
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ok
Son super cómodas y calentitas.
Son muy cómodas
Herşeyiyle cok iyi sadece karda biraz kayabiliyo, o da normal toprak araziye uygun olduğu için çünkü
Svida mi se
Saí com elas por um dia tem defeito por dentro deram-me cabo de o pé esquerdo
Bardzo dobre buty, mimo mrozu nogi nie marzną podczas chodzenia. Dobra przyczepność i sprawiają solidne wrażenie. To wrażenia po miesiącu używania, podczas prawdziwej zimy. Dobry sprzęt i bardzo wygodne.
Un peu rigide au debut . Sinon r.a.s
Счупила ми краката толкова неудобни обувки не съм купуват през живота си обмислял да ги върна
Buty kupione jako zimowe, na początku są trochę sztywne ale moje już się wyrobiły, są wygodne a podeszwa dobrze trzyma nawet na mocno ubitym śniegu. Trzeba język zawsze odpowiednio ułożyć w bucie bo inaczej gniecie. Jak za tę cenę petarda