Polecam
Polecam
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Polecam
Widać i czuć bardzo dobrą jakość, designerski krój, modnie i sportowo się w niej czuję. Noszona nawet zimą gdy nie było wielkich mrozów. Długość i rozmiar idealne. Polecam jak najbardziej.
Kurtka zgodna z opisem, lekka, ocieplana, przeciwdeszczowa dwugodzinny spacer niestraszny w szarugi listopadowe.
Wygodna i fajna. Na zdjęciu nie widać ale lekkie futerko. W niczym to nie przeszkadza, ciepła i wygodna
Kurtka nadspodziewanie ciepła, mimo iż nie jest gruba; sprawdza się przy wietrze, nie miałam okazji sprawdzić podczas deszczu. Kaptur ma miłą wyściółkę z futerka. Bardzo przydaje się opcja rozpinania suwaka także od dołu, bo kurtka jest stosunkowo wąska. Można rozpiąć dół np. przy siadaniu w komunikacji miejskiej. Szkoda, że rękawy nie są zakończon
Kurtka jest wiatroszczelna,super sprawdza się w wietrzne dni i jest ocieplana także na chłodne dni ok. Kaptur jest wyściełany sztucznym futerkiem czego nie widać na zdjęciach. Kolor (granatowy) jest ok. Polecam
Correspond à la description, essayé sous la pluie, bien imperméable et la longueur permet une bonne protection. La fermeture peut s'ouvrir du bas également, très pratique
Jakość jest bardzo dobra, kurtka jest ciepła i wodoodporna. Rozmiar również jest odpowiedni. Polecam
Świetna kurtka, faktycznie deszcz nie ma szans,
manteau léger, confortable, chaud et imperméable.