Bardzo wygodna i lekka, czasam...
Bardzo wygodna i lekka, czasami aż za ciepła
- chaleur
- compacité
- résistance
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo wygodna i lekka, czasami aż za ciepła
super wygodna, ciepła, modny design
ok
Warm and confortable.
Was warm at very windy and cold weather.
went till -5C, was comfortable. We the jacket is packed in the bag in outer layer becomes wrinkled, dont recommend packing in the bag, unless you dont care about looks.
Doudoune très chaude et très légère
J adore
It’s good
Parfait pour l'hiver 👍🏼. Très léger
Suwak dużo gorszy niż w starym modelu. Drobniejszy, chyba mniej wytrzymaly i wcina się ortalion.
Komory puchowe na plecach lepsze niż w starym modelu bo szyte, a nie klejone. (W poprzednim modelu rozkleily się i puch opadł na dół pleców).
Poza tym to jest dobry, ekonomiczy model kurtki puchowej. Za tę cenę jest bardzo dobrze.
헤비다운 기본 기능에 충실하여 가볍고 따듯합니다. 진한 자주색이 가을의 단풍 색감으로 너무 튀지 않아 좋습니다. 모자 창이나 조임조절 장치 등 기능성도 빠지지 않는 가성비 제품입니다.