정말 좋아요
사이즈가 비교적 몸통크기에 비해 팔이 긴편입니다. 182cm에 82kg인데 2xl사이즈가 조금 큰편입니다 xl가 잘맞을듯 합니다. 가볍고 따뜻합니다. 영하 20도에서 테스트 해보진 않았지만좀더 안쪽에 보온을 위한 복장이 추가되어야할듯 합니다.
- chaleur
- compacité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
사이즈가 비교적 몸통크기에 비해 팔이 긴편입니다. 182cm에 82kg인데 2xl사이즈가 조금 큰편입니다 xl가 잘맞을듯 합니다. 가볍고 따뜻합니다. 영하 20도에서 테스트 해보진 않았지만좀더 안쪽에 보온을 위한 복장이 추가되어야할듯 합니다.
Good stuff
This is a quality jacket, well-made and very snuggly. I appreciate the tightener on the back of the hood; that is a great feature.
Good
Perfect fit good product lite weight love it
Jestem szczerze bardzo zadowolony,noszę tę kurtkę od kilku tygodni i jak do tej pory mnie nie zawiodła. Bardzo lekka, ciepła i kompaktowa. Odnośnie wykonania bardzo dobre z doświadczenia z innymi podobnymi kurtkami wcale nie odbiega od o wiele droższych kurtek. Jedyne co to na samym początku byłem zmartwiony rękawami na wysokości zgięcia łokcia bo
Bonne doudoune bien chaude acheté pour 2 semaines au nord de la Norvège par des températures de 0 à -10°. Par contre je pense que c'est trop limite pour des températures de -20° comme annoncé. Je la porte en troisième couche. Un t shirt manche longue en mérinos, une grosse polaire avec capuche et la doudoune. Attention, elle n'est absolument pas
Niedroga puchówka. Niedroga bo puch kaczy, a nie gęsi, ale swoje parametry spełnia. Pozwala nie wychłodzić się podczas odpoczynku na szlaku czy też podczas rozkładania / zwijania obozowiska.
super produit !
Najlepsza kurtka puchowa w przystępnej cenie. Jest bardzo ciepła. To już 3 egzemplarz jaki mam, poprzednie podarły mi się (pierwszy raz - upadek na julajnodze, drugi raz - ugryzienie przez psa). To chyba jedyny minus, że materiał jest bardzo delikatny, łatwy na rozdarcia, ale z drugiej strony dzięki niemu kurtka jest bardzo lekka i poręczna.