Rękawice używane przez 12latkę...
Rękawice używane przez 12latkę kilka dni podczas jazdy na nartach, dokładnie w 4. dniu szew uległ rozerwaniu pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym, a na drugiej gumka do zawieszenia na nadgarstku zaczęła się rozciągać i wisiała na kilku nitkach. Poszły do zwrotu a szkoda bo ciepłe i wodoodporne, dużo lepsze niż użytkowane w poprzednich latach.
