Do -3/-5 ok.
Chociaż wyglądają na super ciepłe w rzeczywistości są znacznie cieńsze i po około 40/50 min przemarzają przy -10 pomimo ruchu i to przy użyciu dość grubych rękawic materiałowych pod nimi. Śnieg nigdy nie przemoczył ich pod tym względem są super. Zaletą jest możliwość odpięcia pozwalająca na precyzyjne ruchy. Polecam wziąć większy rozmiar żeby
- chaleur
- modularité
- Rapport qualité/prix
- imperméabilité
- Look/design
