But wygodny z świetnym zapięci...
But wygodny z świetnym zapięciem. Niestety nieszczególnie ciepły - przy temperaturze koło 0 można kręcić ale z wełnianymi skarpetami i neoprenowym ochraniaczem. Jeśli jeździ w niższych temperaturach to odradzam.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
But wygodny z świetnym zapięciem. Niestety nieszczególnie ciepły - przy temperaturze koło 0 można kręcić ale z wełnianymi skarpetami i neoprenowym ochraniaczem. Jeśli jeździ w niższych temperaturach to odradzam.