Buty są bardzo dobrej jakości....
Buty są bardzo dobrej jakości. Noszę je często już od około półtora roku. Wyglądają jak nowe, podeszwa się nie starła, a kolor jest po prostu świetny. Rozmiar zgadza się z podanym.
- accroche
- amorti
- stabilité
- Rapport qualité/prix
- Look/design
