Spodnie ok, wygodne i w końcu ...
Spodnie ok, wygodne i w końcu takie które nie są za luźne w pasie a łydka ledwo się mieści 😁
- respirabilité
- liberté de mouvement
- maintien du produit
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Spodnie ok, wygodne i w końcu takie które nie są za luźne w pasie a łydka ledwo się mieści 😁
arată bine + sunt confortabili + raport calitate:preț ok. necesita atenție la spălare pentru a-și menține aspectul.
muy bonito
Son ligeros y cómodos
Dobra jakość
rewelacyjne, szkoda że już wycofywane bo w nowych modelach nie znalazłem tak dobrze pasujących. jedynie rozmiarów ja zawyżone. wszystkie inne modele mierzyłem w rozmiarze L, a te zakupiłem w M. dobrze dolegają na łydkach, mają luzu w udach więc na w ograniczają żadnych aktywności. wydają się bardziej oddychające niż spod ie z innej marki których
Broek is zoals verwacht
pantaloni da allenamento ottimo prodotto
très confortable ,souple
Kupene na telesnu vychovu, super