bluza jest śliczna, ma piękny ...
bluza jest śliczna, ma piękny błękitny kolor, jest niesamowicie miła w dotyku i daje poczucie ogromnej komfortu. plus za kieszonki na zamek i kaptur który spokojnie może zastąpić kominiarkę w wietrzny dzień. jest długa i ma długie rękawy więc bardzo na plus dla wysokich osób. mam rozmiar L przy 180 cm wzrostu
- évacuation de la transpiration
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
