bastante calidad precio, produ...
bastante calidad precio, producto muy bien conseguido . totalmente recomendable
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
bastante calidad precio, producto muy bien conseguido . totalmente recomendable
ok
Lekkie rękawiczki, bardzo przyjemne w noszeniu i miękkie w dotyku. Są idealne na chłodniejsze dni (kiedy nie ma jeszcze wielkiego mrozu). Używam ich na spacery z psem i świetnie się sprawdzają, bo zapewniają pełną swobodę ruchów.
No son para muy bajas temperaturas . Funcionan bien has 0 grados.
perfeitas para a caminhada no frio
Tavsiye ederim güzel hafif çok soğukta iş görmez
Feeling cheap, sembra poco traspirante. Non adatto a uso sportivo, meglio il modello simond
Used for road bike or running
Ciepłe i wygodne
Gayet kullanışlı. Telefon dokunmatiği çok işlevsel.