Cienutka, a dobrze trzyma ciep...
Cienutka, a dobrze trzyma ciepło, ładnie uszyta, polecam.
- limitation des odeurs
- douceur
- résistance
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Cienutka, a dobrze trzyma ciepło, ładnie uszyta, polecam.
Very good
super, ciepła i przewiewna bluzka, ma trochę luzu tak jak lubię, nie jest obcisła
Wypada mniejsza niż standardowa rozmiarówka, ale bardzo dobrs jakosc
新版型有改進,改善了身體太寬袖長卻太短的問題。這次版型很滿意。
讓長程旅途更舒適愉快!
Warm leicht sehr angenehm
Nie polecam zakupu tej bluzki. Rozmiar wypada o wiele większy niż wynika z metki. Materiał jak i samo szycie bardzo słabej jakości.
Nice fit and comfortable
příjemné a měkké tričko, koupeno ve více barvách, nosím do přírody i do města jako první vrstvu pod oblečení i samotné, zahřeje v chladném počasí, ale je příjemné i ve vyšších teplotách. Jen více s rychleji zapáchá oproti jiným merino produktům od D3cathlonu.
-