Dobrej jakości produkt, rozmia...
Dobrej jakości produkt, rozmiar troszkę za duży
- chaleur
- limitation des irritations
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Dobrej jakości produkt, rozmiar troszkę za duży
Jak na początkującego biegacza świetnie się sprawdza w chłodniejsze dni.
Jestem zadowolony z tego długiego rekawu. Jest swietnym uzupełnieniem garderoby ma czas od konca zimy do temperatur powyżej 15 stopni. Lekki, przewiewny, nie obciera.
Naprawde godne polecenia
très bon haut de course.
Ciepła i przewiewna jednocześnie
güzel ürün
Camisola ideal para correr com temperaturas mais baixas. Retém o calor corporal, mantendo-nos confortáveis
Polecam. Na chłodne dni
Vücudu saran ve teri dışarı atan çok rahat bir parça.
Naprostá spokojenost