Namiot bardzo poręczny i prost...
Namiot bardzo poręczny i prosty w obsłudze. Wprawdzie pierwsze składanie trwa trochę dłużej, ale myślę że to „wada” wszystkich namiotów ;) polecam każdemu, kto szuka namiotu do okazjonalnych wyjazdów. Moim zdaniem dwie osoby mieszczą się bez większego problemu.
