STRATA PIENIĘDZY :(
Zakupiłem kurtkę - przeczytałem wszystkie opinie na Waszej stronie przed zakupem, ponieważ noszę rozmiar M. I ludzie narzekali, że kurtka ma kosmicznie zaniżoną numerację, żeby brać dużo większy rozmiar jeśli chce się pod spód zmieścić chociaż cienki polar. Mam wrażenie, że nikt nie weryfikuje tych opinii. Kupiłem kurtkę XL, przyjechał spadochron.
- Rapport qualité/prix
