Bardzo wygodne spodnie, ściąga...
Bardzo wygodne spodnie, ściągacz przy łydce na razie nie rozciąga się i dobrze trzyma. Minusem są przeszycia na wysokości kolan, zaczęły się rozpruwać zaraz na początku użytkowania. Szkoda, że była dostępna tylko jedna wersja kolorystyczna. Polecam
