muito leve e pouco quente.
muito leve e pouco quente.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
muito leve e pouco quente.
Conform așteptărilor!
Kurtka nie jest tania co dla wielu użydkowników bedzie problematyczne .Obecnie testuje ja w terenie ale ze wzgledu na brak opadów uzupelnie wkrócce opinie .spoznilem sie z zakupem bo był kolor granatowy
Mám rád ten materiál, dobře mi sedí a stojí za ty peníze.
不错的 蛮好的
Bardzo dobra kurtka. Jest naprawdę lekka, ma wygodny krój i do tego na tyle luźny, że spokojnie coś pod spód można założyć. Bardzo wygodne, obszerne kieszenie. Polecam!