Bardzo fajna kurtka. Nie za gr...
Bardzo fajna kurtka. Nie za gruba. Softshell o wysokiej gęstości. Rozmiarówka wg mnie zawyżona, tj. większa, można rozmiar niżej brać jak ktoś na pograniczu.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo fajna kurtka. Nie za gruba. Softshell o wysokiej gęstości. Rozmiarówka wg mnie zawyżona, tj. większa, można rozmiar niżej brać jak ktoś na pograniczu.
Nagyon jó lett a méret, jó az anyaga, viszonylag meleg a kabát, tökéletes!
Nog niet kunnen testen in de sneeuw, maar voelt lekker warm. Model is mooi. Dochter van 1.70m heeft maat S en die past haar goed.
Vše OK
krasna bunda, dostatecne siroka, krasne provedeni, doporucuji
A termék szuper minőségű, de eléggé megtévesztő a leírás,mert ez nem egészen snowboard kabát hanem egy pulcsi...és a laikus ember (mint én is) a funkcionalis paraméterek alapján ezt nemt tudtam felmérni.
Kedves Katinka!
Köszönöm, hogy elküldte értékelését, egyben sajnálattal olvastam, hogy a termék nem felelt meg az elvárásainak.
Amennyiben nem szeretné megtartani a terméket, van lehetősége elállni a vásárlástól. Ehhez vegye fel a kapcsolatot a központi…
Die Jacke ist mega! Ich hoffe dass ich bald beim Snowboard probieren kann
krásná, lehká bunda, super barvy i střih
Dobré zboží, dobrá cena, rychlé dodání, výborná komunikace
Przyszła za późno, musiałam kupić szybko inną przed wyjazdem, poza tym bardzo ładna może troszkę za sztywna jak dla mnie, wolę miękkie, nie ograniczające ruchów kurtki snowboardowe.