Kurtka fajna ale dla mnie za s...
Kurtka fajna ale dla mnie za sztywna. Poszukuję bardziej elastycznej
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kurtka fajna ale dla mnie za sztywna. Poszukuję bardziej elastycznej
La cálidad perfecta el tallaje un poco pequeña, lo peor es lo que ha tardado
agreable
agreable
Bardzo fajny softshell. Lekki materiał o sporej oddychalności, zarazem chroniący przed mocniejszymi podmuchami wiatru. Do tego dodatkowa kieszeń na piersi (dość pojemna) i, przede wszystkim, wodoodporność. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Super produit
produit conforme aux attentes
alles prima verlopen, ook de retour.
Beste Freya, bedankt voor je feedback. Heel fijn om te lezen dat u tevreden bent met de service van onze partner. Dit helpt ons tevens om de kwaliteit van onze diensten te blijven garanderen. Hopelijk tot binnenkort op onze website of in één van onze Decathlon winkels. Met sportieve groeten,…
Buon rapporto qualità prezzo
Ottimo prodotto adatto ai bambini