Daję pięć gwiazdek ale powinno...
Daję pięć gwiazdek ale powinno być 4+ bo siatka przy palcach jest słabo wzmocniona i szybko zrobi się dziura
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Daję pięć gwiazdek ale powinno być 4+ bo siatka przy palcach jest słabo wzmocniona i szybko zrobi się dziura
Bardzo wygodne . Trochę musiałem wziąć rozmiar większy . Normalnie mam 42 / 42.5 tu musiałem zamówić43 . Dobrze leżą na nodze i świetnie się w nich biega.
Fantásticas sapatilhas TOP
Consegna rapida nonostante il periodo natalizio, il prodotto è molto bello
Ottime con eccellente rapporto qualità prezzo
buen producto y cómodo
Not comfortable at all. Within 1 week, the stiches start coming off.
Muy bonito y cómodas
Rapido
Consegna puntuale e prodotto in linea con descrizione.