ottimo prodotto e ottimo quali...
ottimo prodotto e ottimo qualità prezzo
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ottimo prodotto e ottimo qualità prezzo
Wygodne, dobre na jesień. Jakość wysoka
Calidad
trzeba brac rozmiar wieksze, widelki od 6 do 13 stopni
nie mam dużych dłoni a noszę XL, musiałem zmienić rozmiar, fajnie ze fluoro, ogolnie to na temperaturę jakoś od 6 do 12-13 stopni, czasami przy dlugiej jeżdzie (powyżej 1h) przeszkadza mi w dłoni poduszka
Bardzo dobry produkt, wyśmienita jakość. Polecam
Parfait pour les premières fraicheur jusqu'à 8°-10°
Polecam
Cálidos y cómodos. Se ajustan muy bien
Fajne rękawiczki, rozmiar na stronie zgadza się z prawdziwością