RĘKAWICZKI NA ROWER
Bardzo dobre, ciepłe rękawiczki na jesień. Jedynym minusem jest to, że przy dopasowanym rozmiarze trochę ciężko się zakładają.
- chaleur
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo dobre, ciepłe rękawiczki na jesień. Jedynym minusem jest to, że przy dopasowanym rozmiarze trochę ciężko się zakładają.
bon produit
Chaud et confortable
Appear nice enough but very tight even for largest size. Wrist tight and fingers long!
Léger et polyvalent vélo et randonnée
wygodne i ciepłe
Rekawiczki rewelacyjne. W zależności od termiki ciała , u mnie spokojnie do 0 są komfortowe. Bardzo Wygodne, super przylegają, na gravelowa idelane.
Dobrze działają na ekranie dotykowym nawigacji
Dość grube ze wzmocnieniami rękawice na rower szosowy
Tökéletes választás hidegebb időkre.