Okulary użytkowane dopiero 2 r...
Okulary użytkowane dopiero 2 razy, ale póki co wszystko super trzyma, nic nie przecieka i okularki nie parują
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Okulary użytkowane dopiero 2 razy, ale póki co wszystko super trzyma, nic nie przecieka i okularki nie parują
Bardzo dziękujemy za świetną opinię! Cieszymy się, że zakupy w Decathlonie były udane i spełniły Twoje oczekiwania.
To dla nas ogromna przyjemność, że nasze produkty Ci odpowiadają. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy,
zawsze możesz na nas liczyć. Zapraszamy do…