Polecam, mega wygodne oraz jak...
Polecam, mega wygodne oraz jakość na wysokim poziomie.
- liberté de mouvement
- compatibilité
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Polecam, mega wygodne oraz jakość na wysokim poziomie.
not a good fit for women bodies. would be great to have something more unisex.
Great material. Very flexible.
Spodnie spisują sie rewelacyjnie zarówno na panelu jak i w skałach, Są przewiewne, lekkie i wytrzymałe. Mega fajne i w przystępnej cenie
Bardzo fajne i wygodne spodnie w super cenie.
Bardzo wygodne. Super na codzień i do lasu. Nie ma co się sugerować - nie sprawdzają czy się w nich ćwiczy wspinaczkę.
parfait
Super
Bardzo wygodne i wytrzymałe
spodnie same w sobie fajne. Do chodzenia, treking. Czy do wspinaczki....? Tu bym chyba nie polecał. Nie rozciągają się, zbyt przylegające.