bardzo dobr zimowe buty
Używane kilka miesięcy zimowej aury, głównie na wsi i w mieście. Dobra przyczepność, dobre trzymanie stopy (zwłaszcza kostki). Nie zauważyłem przemakania.
- chaleur
- imperméabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Używane kilka miesięcy zimowej aury, głównie na wsi i w mieście. Dobra przyczepność, dobre trzymanie stopy (zwłaszcza kostki). Nie zauważyłem przemakania.
Quality is good and durable value for money
Eşim için aldık. Ayagı üşümüyor artık
Używane w wysokim śniegu i temperaturze ok -20. Stopy pozostały suche i ciepłe. Przyczepność na śniegu na zadowalającym poziomie.
conform asteptarilor. recomand!!
Εξαιρετική σχέση ποιότητας τιμής
Kışı ilk defa bu kadar rahat ve sıcak geçirdim
Great boots that are really comfortable!
Great price!
Ciepłe
Buty kupione dla syna, ciepłe i wygodne