Top Handschuhe.
Schön warme Handschuhe die nicht nass werden, auch wenns mal etwas nasseren Schnee hat.
- chaleur
- imperméabilité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Schön warme Handschuhe die nicht nass werden, auch wenns mal etwas nasseren Schnee hat.
-
They tear on the inside really easily. After using those gloves only once for skiing, there is already a damage on the inner part of the glove which should be actually reenforced. This glove is NOT suitable for normal skiing. I paid a bit more because I thought Reusch would produce quality products but unfortunately this is not the case.
Tople i ugodne na ruci
Po jednym dniu na nartach przetarła się skóra od trzymania kijków. Bubel nie bubel ale szkoda że tak jest. Pomimo przetarcia nadal są ciepłe i nieprzemakalne z wierzchu. Ale śnieżkami już nie porzucasz. Biorąc pod uwagę, że kosztuja tyle co buty to czuję się zawiedziony tym produktem.
Ciepłe. Polecam.
Elastische und warme Handschuhe
Garde la chaleur,tactile sans faire d'effort
Stylowe i ciepłe rękawice narciarskie
rękawice dają odpowiedni poziom ochrony, nawet przy mrozach ponad -10stC można długo przebywać na stoku i nie odczuwać dyskomfortu marznących palców; są odpowiednio zabezpieczone przed przemakaniem, a powierzchowna wilgoć szybko schnie