Rękawiczki letnie
Wystarczająco dobre. Na duże dłonie ok! Brak pentelek ułatwiających zdejmowanie.
- amorti
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Wystarczająco dobre. Na duże dłonie ok! Brak pentelek ułatwiających zdejmowanie.
Los productos decathlon son siempre una excelente opción calidad/precio
fajne lekkie rekawiczki
來這購買單車系列產品,真的物超所值,
Trochę pomaga, ale nie przeszkadza
Po fali upałów zakupiłem rękawiczki, bo jestem dosyć potliwy i miałem już ślisko na kierownicy. Mierzyłem kilka rękawiczek i zdecydowałem się na te ze względu na cenę i brak widocznych oznak znacząco lepszej jakości od droższych modeli. Zrobiłem 150km, ręce cierpły mi mniej niż zwykle, kierownica nie była mokra, w dłonie nie było mi gorąco, nie mam
Guanti semplici ma pratici, fanno bene il loro lavoro. Presa comoda sul manubrio e non danno fastidio anche usandoli per un po’.
Polecam. Świetne rękawiczki na rower. Szybko się zdejmują za jednym pociągnięciem i szybko zakładają. Zapewniają pewny chwyt. Materiał bardzo dobrej jakości.
Muy cómodos y con buen agarre
bardzo dobre i wygodne